Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA333

Cena: 3 499,00
 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 160 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online
Gwarancja: 2 lata (+ serwis D2D)
dostepność - Dużo
Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333
Oczyszczacz powietrza
LIFAair LA333 + LIFAair LA21HEPA
Ilość: -+
3 499,00
LIFAair LA333 + LIFAair LA21HEPA
LIFAair LA333 + LIFAair LA21HEPA
3 499,00
-+

LIFAair autoryzowany dystrybutor

Oczyszczacz LIFAair LA333 - parametry techniczne

Oczyszczacz LIFAair LA333 może zaoferować użytkownikowi kompaktowe wymiary, cichą pracę, nowoczesne wykonanie i zaawansowaną technologię filtracji powietrza i wiele więcej. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli, które fińska marka wprowadziła na rynek konsumencki. O precyzyjnie oczyszczone powietrze dba w tym przypadku 3-stopniowy system filtracji zanieczyszczeń o unikalnej konstrukcji. Jego komponenty charakteryzują się bardzo dużą powierzchnią oraz pojemnością, a to przekłada się na ich dłuższą żywotność. Tym, co wyróżnia ten oczyszczacz z logo LIFAair jest również zastosowanie zeolitu w filtrze węglowym. Za sprawą tego minerału urządzenie może skutecznie wyłapywać z powietrza promieniotwórcze cząsteczki i tlenki SOx oraz NOx.

 

Oczyszczacz LIFAair i dodatkowy filtr gratis

 

LIFAair LA333 (nowa nazwa dla LA352) – wyjątkowa jakość i efektywność w twoim biurze i domu

Prezentowany oczyszczacz jest idealnym rozwiązaniem do sypialni i typowych, średniej wielkości pokoi. Producent rekomenduje jego stosowanie w pomieszczeniach o wielkości do 39 m2. Doskonałą skuteczność dla małych cząstek uzyskano dzięki filtrowi HEPA o medycznej jakości oraz 1 kg węgla aktywnego (w filtrze węglowym), który przyczynia się do skutecznego pochłaniania pyłów, formaldehydu oraz innych lotnych związków organicznych. To połączenie sprawia, że LIFAair LA333 efektywnie wyłapuje mikrozanieczyszczenia o wielkości nawet 0,003 µm – jego skuteczność dla takich cząsteczek wynosi 99,5%. Z kolei bakterie, wirusy, czy też pyły PM2.5 urządzenie jest w stanie usunąć aż w 99,99%! Warto także dodać, że model ten nie tylko precyzyjnie wychwytuje różnego rodzaju zanieczyszczenia – robi to w ekspresowym tempie. Powierzchnię 39 m2 oczyszcza już w 20 minut.

 

Oczyszczacz LIFAair - aranżacja w salonie

 

Filtry zastosowane w LIFAair LA333 uzyskały znakomity wynik teście wytrzymałościowym, który przeprowadziło National Laboratory. To kolejny dowód na to, że jest to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i zostało słusznie zakwalifikowane do oczyszczaczy z kategorii premium.

 

Oczyszczacz LIFAair LA333 w naszym sklepie kupisz w zestawie ze stacją kontrolno-pomiarową LAM05. Dzięki niej zyskasz dostęp do wszystkich funkcji urządzenia, a jego obsługa stanie się bezproblemowa.

 

Skuteczny oczyszczacz dla alergików - LIFAair LA333

Oczyszczacz wykazuje ogromną skuteczność w usuwaniu alergizujących cząsteczek. Jeśli męczą cię typowo uczuleniowe dolegliwości, tj. katar sienny, drapanie w gardle, częste kichanie, czy też zaczerwienione i łzawiące oczy, LIFAair LA333 może być doskonałym rozwiązaniem twojego problemu.

 

Urządzenie z łatwością neutralizuje pyłki nawet 500 x mniejsze niż alergeny roślinne! W tym miejscu warto także podkreślić, że wspomnianą stację kontrolno-pomiarową wyposażono w specjalny tryb Allergy przeznaczony dla osób, które zmagają się z rozmaitymi uczuleniami. Wystarczy, że go uruchomisz, gdy twoje dolegliwości się nasilą, a o resztę zadba oczyszczacz.

 

Oczyszczacze LIFAair - usuwanie alergenów

 

Nowoczesna funkcjonalność i skandynawski design

 LIFAair LA333 łączy wydajne usuwanie zanieczyszczeń (CADR na poziomie 330 m3/h) z cichą, komfortową pracą. Jeśli skorzystasz z niższego trybu, dźwięki emitowane przez urządzenie będzie można porównać do szelestu liści. Cicha praca od 18 dB sprawia, że oczyszczacz doskonale nadaje się do sypialni lub pokoju dziecięcego. Tak komfortowy poziom głośności jest możliwy za sprawą m.in. bezszczotkowego silnika prądu stałego NIDEC, któremu zawdzięczamy także niskie zużycie prądu. Oczyszczacz pracując na wolniejszych obrotach, pobiera zaledwie 1 W.

 

Co więcej, oczyszczanie powietrza z LIFAair LA333 odbywa się w zachwycającym stylu. Design tego modelu jest bardzo minimalistyczny, a mimo tego przyciąga uwagę. Ponadto eleganckie wzornictwo oczyszczacza doskonale współgra z nowoczesnymi aranżacjami. Dla większej wygody urządzenie wyposażono w sensoryczny panel sterowania. Wystarczy przesunąć dłonią po górnej obudowie, by dostosować pracę wentylatora do swoich potrzeb – do wyboru jest 20 poziomów prędkości.

 

Sterowanie oczyszczaczem LIFAair LA333
Sterowanie oczyszczaczem LIFAair LA333

 

Nowoczesny, skandynawski design idzie w parze z trwałością komponentów, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia użytkownika. Obudowa oczyszczacza jest bardzo solidnie wykonana – do jej produkcji wykorzystano stal malowaną proszkowo. Warto podkreślić, że nie jest to często spotykane rozwiązanie wśród tego typu urządzeń. Wybór stali, materiału znacznie lepszego jakościowo, porównując do plastiku, podkreśla ekskluzywny charakter oczyszczaczy marki LIFAair.

 

Filtracja zanieczyszczeń w LIFAair LA333

Usuwanie zanieczyszczeń w opisywanym modelu odbywa się na trzech etapach:

 • filtr wstępny – tutaj neutralizowane są największe zanieczyszczenia, do których należą m.in. włosy, kurz i sierść,
 • filtr węglowy z zeolitem – na tym etapie urządzenie zatrzymuje lotne związki organiczne, formaldehyd, benzen, benzo(a)piren, ksylen oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr zawiera 1 kg węgla aktywnego,
 • filtr HEPA E12 – ostatni etap filtracji polega na usuwaniu najmniejszych zanieczyszczeń. Zalicza się do nich m.in. cząsteczki smogu (pyły PM2.5 i PM10), alergeny, bakterie, wirusy, pleśń. Zastosowany filtr HEPA E12 po rozłożeniu ma powierzchnię 2,2 m2.

 

LIFAair LA333 - moduł filtra
Moduł filtra w LIFAair LA333

 

Koszty eksploatacji

Biorąc pod uwagę ogromne możliwości oczyszczania powietrza, jakie oferuje LIFAair LA333, jego koszty eksploatacji przedstawiają się nad wyraz korzystnie. Wysoka jakość zastosowanych w tym modelu filtrów przekłada się również na dłuższą żywotność (ok. 3-5 sezonów), co oznacza ich rzadszą wymianę. W tym przypadku roczny koszt filtrów kształtuje się na poziomie ok. 160 zł.

 

Inteligentna stacja kontrolno-pomiarowa LAM05 (w zestawie)

LIFAsmart LAM05 to nowoczesna stacja pomiarowa – występuje w zestawie z oczyszczaczem LIFAair LA333. Możesz z niej korzystać na dwa sposoby. Po pierwsze, kontroler LAM05 służy do sterowania urządzeniem. W razie potrzeby możesz włączyć/wyłączyć oczyszczacz, czy też ustawić konkretny tryb pracy z dowolnego miejsca. Co ważne, stację wyposażono w inteligentne czujniki pyłów PM2.5, TVOC, CO2, wilgotności i temperatury. To właśnie za sprawą wbudowanych sensorów urządzenie może oczyszczać powietrze w trybie automatycznym. Wybierając tę opcję, nie będziesz musiał ręcznie dostosowywać konkretnych parametrów – LIFAsmart zrobi to za ciebie, dobierając odpowiednią prędkość pracy w zależności od stężenia zanieczyszczeń w pomieszczeniu.

 

LAM05 możesz traktować także jako mobilną stację pomiarową, dzięki której będziesz mógł monitorować jakość powietrza w najbliższym otoczeniu. W kontrolerze znajdują się dwa akumulatory litowo-jonowe, dlatego możesz zabrać go, gdzie tylko zechcesz bez obawy o to, że się rozładuje.

 

Stacja LAM05 do oczyszczacza LIFAair LA333
Sterowanie oczyszczaczem z pomocą stacji LAM05

 

Sterowanie zdalne z aplikacją mobilną

Aplikacja mobilna LIFAair udostępnia użytkownikowi informacje o jakości powietrza w danym pomieszczeniu oraz pozwala na zdalne sterowanie oczyszczaczem.

 

Korzystanie z aplikacji daje ci następujące możliwości:

 • łatwe uruchomienie i wyłączenie oczyszczacza – niezależnie od miejsca, w którym przebywasz,
 • kontrolowanie stężenia PM2.5, CO2, temperatury i wilgotności w pomieszczeniu,
 • szybką zmianę trybu pracy urządzenia,
 • monitorowanie zużycia filtrów oczyszczacza.

 

Oczyszczacze LIFAair - pozbądź się 99,99% zanieczyszczeń

 


 

LIFAair LA333 - cechy kluczowe

 • Intuicyjny panel dotykowy
 • Kompaktowe wymiary
 • Stacja kontrolno-pomiarowa
 • Czujniki temperatury, wilgotności, LZO, CO2, pyłów PM2.5
 • Filtry o dużej powierzchni i trwałości
 • Tryb automatyczny
 • Tryb Allergy
 • Funkcja kontroli pozycji pracy
 • Aplikacja mobilna
 • Blokada rodzicielska

Oczyszczacz powietrza ILIFAair LA333 + LAM05

Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA333
CADR (pyły)*: do 330 m3/h
CADR (formaldehyd)*: do 141 m3/h
pobór prądu/moc*: 1-45 W
głośność*: 18-50 dB
zalecany dla powierzchni: do 39 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 160 zł
kolor: biały
obudowa: metalowa
wymiary: 250 x 250 x 505 mm
waga: 10 kg

*zależne od prędkości pracy

 

  Instrukcja obsługi LIFAair LA333

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA333

LIFAair LA333

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Już dodałeś opinię do tego produktu!

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA333

Ilość: -+
299,00
Ilość: -+
299,00
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
na wszystko
Prawo zwrotu
30 dni na zwrot
od daty doręczenia
Bezpieczeństwo zakupów
Bezpieczeństwo zakupów
połączenie szyfrowane (SSL)
PayU logo
Płatności online
Szybko i bezpiecznie
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.